Neden üye olmalıyım ?

ogeliyo.com ye olduğunuzda, alışveriş yapmak istediğiniz mağazada düzenlenen bütün kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim, teslimat ve fatura adresi gibi bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız. ogeliyo.com de daha önce yaptığınız alışverişlerin detaylarını görebilir, bu siparişler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yeniden sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişin durumunu kolayca ve hızlı bir şekilde takip edebilir, siparişinize ürün ekleyebilir ya da siparişinizi iptal edebilirsiniz. ogeliyo.com e-bülten'ine abone olarak, yeniliklerden, size özel kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. ogeliyo.com ye olduğunuzda, alışveriş yapmak istediğiniz mağazada düzenlenen bütün kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim, teslimat ve fatura adresi gibi bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız. ogeliyo.com de daha önce yaptığınız alışverişlerin detaylarını görebilir, bu siparişler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yeniden sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişin durumunu kolayca ve hızlı bir şekilde takip edebilir, siparişinize ürün ekleyebilir ya da siparişinizi iptal edebilirsiniz. ogeliyo.com  e-bülten'ine abone olarak, yeniliklerden, size özel kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. ogeliyo.com ye olduğunuzda, alışveriş yapmak istediğiniz mağazada düzenlenen bütün kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim, teslimat ve fatura adresi gibi bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız. ogeliyo.com de daha önce yaptığınız alışverişlerin detaylarını görebilir, bu siparişler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yeniden sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişin durumunu kolayca ve hızlı bir şekilde takip edebilir, siparişinize ürün ekleyebilir ya da siparişinizi iptal edebilirsiniz. ogeliyo.com  e-bülten'ine abone olarak, yeniliklerden, size özel kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

 

Nasıl üye olacağım ?

ogeliyo.com ye üye değilseniz, "Üye ol" sayfasına giderek, üyelik formunu doldurarak hemen alışverie başlayabilirsiniz.

 

Üyeliğimi güncellemek istiyorum

ogeliyo.com ye giriş yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasına gidip, açılan ekranda kişisel ve iletişim bilgilerinizi yenisiyle değiştirebilir ya da güncelleme yapabilirsiniz.

 

Şifremi unuttum, ne yapacağım ?

ogeliyo.com "Üye Girişi" sayfasında "Şifremi unuttum" alanına tıklayıp, açılan ekranda ogeliyo.com ye üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinizi yazarak, "Gönder" butonuna tıkladığınızda; şifrenizi sıfırlamanız için tarafınıza bir e-posta gönderilecektir. E-posta eğer gelen kutunuza düşmediyse, junk (gereksiz, önemsiz) e-posta kısmını kontrol ediniz. Eğer 5 dakika içinde şifre sıfırlama e-postası tarafınıza ulaşmazsa, müşteri hizmetlerimizle işetişime geçebilirsiniz.

Şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl ?

ogeliyo.com ye üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasına gidip, sol taraftaki menüden "Şifre Değiştir"e tıklayarak ekrana gelen formu doldurmanız yeterli.

 

Üye olurken kaydettiğim adres bilgilerimi değiştirmek istiyorum

ogeliyo.com ye üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" sayfasına gidip, sol taraftaki menüden "Adres Bilgilerim"e tıklayarak mevcut adresinize ulaşabilir ve değiştirmek istediğiniz adres bilgilerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Üyelik bilgilerime nasıl birden fazla adres ekleyebilir miyim ?

Evet, ekleyebilirsiniz. ogeliyo.com ye üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" sayfasına gidip, sol taraftaki menüden "Adres Bilgilerim"e tıklayarak, mevcut adresinizi güncelleyebilir, "Yeni Ekle" butonuna tıklayıp, açılan sayfadaki formu doldurarak yeni adres(ler) ekleyebilirsiniz.

 

ogeliyo.com üyeliğimi sonlardırmak istiyorum

ogeliyo.com üyeliğinizi sonlandırmak için, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir ya da müşteri hizmetlerimiz ile iltişime geçebilirsiniz.

 

ogeliyo.com E-bülten'ine nasıl abone olabilirim ?

ogeliyo.com üyesiyseniz; üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasına giderek açılan ekranda, sayfanın altında bulunan "E-bülten aboneliği"nin yanında bulunan kutucuğu işaretleyerek fırsatlardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz. ogeliyo.com üyesi değilseniz; "Üye ol" sayfasına bilgileriniz girip, "E-bülten aboneliği"nin yanında bulunan kutucuğu işaretleyerek fırsatlardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz.

 

ogeliyo.com E-bülten aboneliğimi iptal etmek istiyorum

ogeliyo.com ye üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasına giderek açılan ekranda, sayfanın altında bulunan "E-bülten aboneliği"nin yanında bulunan kutucuktaki işareti kaldırarak e-bülten aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

 

ogeliyo.com'de bana özel indirim ve fırsatları nasıl görebilirim?

ogeliyo.com ye üye iseniz; üye girişi yapıp alışveriş yapmak istediğiniz mağazayı seçerek, o mağazaya ait kampanyaları / duyuruları, herhangi bir mağaza seçmediğiniz durumda ise ogeliyo.com ye ait genel kampanyaları / duyuruları görebilirsiniz.

 

Siparişim nasıl toplanıyor ve hazırlanıyor ?

Siparişiniz, siparişinizi vermiş olduğunuz ogeliyo.com üye işyeri mağaza personeli tarafından toplanmakta ve sipariş ettiğiniz ürünlere göre ayrı ayrı poşetlenerek hazırlanmaktadır.

 

Sipariş oluşturmak için minimum tutar nedir ?

Sipariş oluşturabilmek için gerekli minimum tutar 50 TL dir.

 

Siparişimin teslimatı için teslimat/nakliye ücreti ödeyecek miyim ?

Hayır, siparişinizi teslim alırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

 

Siparişimi nasıl oluşturabilirim ?

ogeliyo.com ye üye girişi yaptıktan sonra; alışverişinizi yapmak istediğiniz ili, ilçeyi ve mağazayı seçtikten sonra o mağazaya ait sayfaya yönlendirileceksiniz. Mağazanın sayfasında yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünlerin seçip, satın almak istediğiniz miktarı belirledikten sonra sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Siparişimi nasıl tamamlayabilirim ?

Sepetinize eklediğiniz ürünlerin; adetlerini, fiyatlarını ve buna ek olarak sepetinizdeki ürünlerin ara toplamını sayfanın sağ tarafındaki pencereden anlık görebilirsiniz. Alışverişinizi bitirdikten sonra, sayfanın sağ tarafında bulunan penceredeki "Sepete Git" butonuna tıklayarak "Sepetim" sayfasına giderek; almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri sepetten silebilir, miktarını artırabilir / azaltabilirsiniz. Sepetinizde güncelleme işleminizi yaptıktan sonra "Satın Al" butonuna tıklayarak, fatura ve teslimat adresinizi seçip / yeni adres ekleyip, ödeme şeklinizi seçip,

 

Siparişimin onaylandığını nasıl anlarım ?

Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, siparişinizin hazırlanacağı mağazaya; siparişiniz ve sipariş bilgilerinizle beraber ulaşmakta ve mağaza personeli tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır. Siparişiniz onaylandığında, üye olurken kaydettiğiniz e-posta adresinize bildirim gönderilecektir.

 

Sipariş iptalimi en geç ne zamana kadar yapabilirim ?

Siparişinizin statüsü "Hazırlanıyor" olmadan önce siparişinizi hiçbir sorun yaşamadan kolayca iptal edebilirsiniz.

 

Siparişimi güncelleyebilir miyim ?

Siparişinizi güncellemek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Siparişimle ve/veya siparişimdeki ürünlerle ilgili belirtmek istediğim notlarım var, nasıl ekleyebilirim?

Ürününüzü sepete atarken, açılan penceredeki not alanını kullanarak o ürüne ait notunuzu ekleyebilirsiniz. Ayrıca sipariş sayfasındaki not alanından da siparişinizle ilgili genel notlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

 

ogeliyo.com de nasıl ürün arama yapabilirim ?

Sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama alanın içindeki arama çubuğunu kullanarak ürün araması yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz arama, seçmiş olduğunuz mağazaya ait ürünleri listeler.

 

Arama yapmadan ya da kategoriler arasında dolaşmadan da sipariş oluşturabilir miyim ?

Evet, "Hesabım" sayfasında sol taraftaki menüden "Siparişlerim"e tıklayarak, daha önce vermiş olduğunuz bir siparişinizi tekrarlayabilirsiniz.

 

Siparişimdeki ürünlere alternatif ürün belirleyebilir miyim ?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünün stoklarda olmaması durumunda alternatif ürün seçimini kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Alternatif ürün seçiminizi;

-Dilerseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, sepetinizdeki tüm ürünler için alternatif belirleyebileceğiniz ekran açılacaktır. Not alanına, tercihlerinizi girebilirsiniz. Örnek:1 lt.lik herhangi bir süt

-Dilerseniz bizim seçmemizi isteyebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, mağazadaki ekibimiz sizin için en uygun alternatifi seçecektir. Öncelikle, aynı markanın farklı boyutlarını sonrasında en yakın markaların aynı boyutlarını alternatif olarak tercih edeceklerdir. İster orjinal seçiminiz isterse alternatif olsun memnun kalmadığınızda sepetinizdeki dilediğiniz ürünü teslimat sırasında anında iade edebilirsiniz. Her zamanki gibi, teslim aldığınız kadarını ödersiniz.

-Dilerseniz alternatif ürün istemediğinizi belirtebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, mağaza stoklarında tükenmiş olan ürün yerine alternatif ürün teslimatı yapılmayacaktır.

 

"Alternatif istemiyorum" seçeneğini seçtiğimde nasıl bir işlem yapılmaktadır ?

"Alternatif istemiyorum" seçeneğini tıkladığınızda, mağaza stoklarında tükenmiş olan ürün yerine alternatif ürün teslimatı yapılmayacaktır.

"Alternatif ürünü siz seçin" seçeneğini seçtiğimde nasıl bir işlem yapılmaktadır ?

"Alternatif ürünü siz seçin" seçeneğini tıkladığınızda, mağazadaki ekibimiz sizin için en uygun alternatifi seçecektir. Öncelikle, aynı markanın farklı boyutlarını sonrasında da en yakın markaların aynı boyutlarını alternatif olarak tercih edeceklerdir.

 

Alternatif gelen ürünü/ürünleri beğenmedimde, kapıda iade edebilir miyim?

İster orjinal ürün seçiminiz isterse alternatif ürün seçiminiz olsun memnun kalmadığınızda sepetinizdeki dilediğiniz ürünü teslimat sırasında anında iade edebilirsiniz. Bu durumda siparişinizde teslim aldığınız ürünün/ürünlerin tutarını ödersiniz.

Paketi yıpranmış, ezilmiş gıda ürün/ürünleri teslim edildi. Bu ürünlerin değişim / iadesi ile ilgili nasıl işlem yapıyorsunuz?

Paketi yıpranmış, ezilmiş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri dilerseniz siparişinizi teslim alırken iade edebilirsiniz. İletişim formu ya da müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ilettiğiniz talebinize gore ürün/ürünlerin iade ya da değişimi en kısa sürede üye iş yerine iletilmekteyiz. Dilerseniz üye iş  yerine alışveriş fişiniz ile birlikte ugrayabilir yüz yüze de işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

ogeliyo.com ye Üye Olmak Ücretli midir ?

Sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.Üyelerimizden herhangi bir ücret talebi bulunmamaktadır.

 

ogeliyo.com Uygulaması var mı?

ogeliyo.com uygulamasını Apple Store Ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.